CNC Yüzey Kanal (Lasem Ayna)
ForzaCAM'da son teknoloji cnc makineler ile cam ve aynalara yüzey işleme işlemi uygulanmaktadır. ​En çok tercih edilen işlemlerden birisi olan baklava desenli kanal açma işlemidir. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır. Şekilli Kanal ve Düz Kanallı Ayna.

ForzaCAM'da son teknoloji cnc makineler ile cam ve aynalara yüzey işleme işlemi uygulanmaktadır. ​En çok tercih edilen işlemlerden birisi olan baklava desenli kanal açma işlemidir.

Bununla beraber istenilen desen ve motif işlemelerde yapılabilmektedir. ForzaCAM'da Şekilli Kanal ve Düz Kanallı Ayna siparişlerinize yüzey işleme mat ve parlak kanallı lasemli şekilde uygulanabilmektedir. Genel de bu işlemler de aynalar tercih edilmektedir.
Kanal Açma Bilgisayar programlı otomatik ayna işleme makineleriyle istenilen motiflerde uygulanan yüzey işleme çeşitlerinden bir tanesidir.

ForzaCAM'da son teknoloji cnc makineler ile cam ve aynalara yüzey işleme işlemi uygulanmaktadır. ​En çok tercih edilen işlemlerden birisi olan baklava desenli kanal açma işlemidir. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

Hazır kataloglarımız ve desenlerimiz arasından da kendinize uyan modellerimizi seçebilir, bizleri arayarak modellerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Forza CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.