CNC Ayna Cam Rodaj Bizote
Rodaj, Cam yahut ayna kenarlarının 90° yahut 45° eğimlerle perdahlanması işlemine düz rodaj, yay biçimde perdahlanması işlemine de balıksırtı yahut C rodaj adı verilir. Rodaj, balıksırtı rodaj, bizoteli ayna, cnc delik.. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

Rodaj, Cam yahut ayna kenarlarının 90° yahut 45° eğimlerle perdahlanması işlemine düz rodaj, yay biçimde perdahlanması işlemine de  balıksırtı yahut C rodaj adı verilir.

Bizote ise Cam yahut ayna kenarının 90°; cam ön köşesinin şayet dilenen açıda perdahlanması işlemine bizote adı verilir. Bizote genişliği açı ile değişir. Parlatma, rodaj ardından matlaşan kesim yüzeyinin ikinci bir işlemle parlatılmasıdır.

İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

Kanal Açma Cam yüzeyinin bir doğru süresince 1,5-2 mm. derinliğinde oyularak biçim verilmesine kanal adı verilir. Genelde cam kenarlarına yakın yüzey üstüne bu işlem yapılabilir.
Camı Delme Cam yahut aynanın çeşitli çaplardaki matkap uçlarıyla havşalı ve havşasız olarak delinmesi işlemine delik delme adı verilir.

Forza CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.