CNC Ayna Cam Kesim(Şekilli Ayna)
ForzaCAM'da, Cam ve aynanın ilk serüveni büyük plakalardan dilenen ölçüye veya şekilde kesim işlemiyle başlar. ForzaCAM'da kesim işlemi eski usülde ki elde kesim yerine güncel teknoloji ile kesim hatlarında yapılır. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

ForzaCAM'da, Cam ve aynanın ilk serüveni büyük plakalardan dilenen ölçüye veya şekilde kesim işlemiyle başlar. ForzaCAM'da kesim işlemi eski usülde ki elde kesim yerine güncel teknoloji ile kesim hatlarında yapılır. Cam ve aynalar kesim hatlarında özel cnc uçları ile hatasız olarak kesilir. Bu sayede istenilen ölçüler en doğru ve hatasız bir biçimde elde edilir. Ölçü olarak mm den daha titiz olan makinalarda kesim işlemlerimiz de ölçü problemleri yaşanmaz.

Ayrıca kesim hatlarında camlar makina tarafından alınıp yatırıldığı için iş güvenliği ve iş temizliği, hızı açısından çok büyük yarar sağlar.

İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

CNC kesim hatları çok süratli bir biçimde istenilen her şekil ve ölçüyü net bir biçimde keserler. Bizler ForzaCAM olarak sizlere en zor projeleriniz de, şekilleriniz de dahi kusursuz işçiliğimizle en yeni teknoloji makinalarımız ile hizmet veriyoruz.

Forza CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.