Hakkımızda

Temelleri ilk olarak 2020'de atılan Forza Cam'ın 51 senelik sektörel deneyimleri ve yetkinlikleri ile 2022 yılında hızlı bir şekilde faaliyete geçmiştir.
Forza CAM Sanayi 2022 yılında ilk olarak İstanbul / Bayrampaşa'da 300m2 alanda kurulmuştur.
Kuruluşundan bir kaç ay sonra müşterileri ve sektörel istekler nedeniyle bugün faaliyetini sürdürmüş olduğu  İnegöl / BURSA'da 1500 m2'lik alanına geçmiştir.
Cam ve Ayna işleme imalatı alanlarındaki birikimi ve tecrübesiyle sektöre öncülük etmektedir. Hızlı, yaratıcı, çözüm üreten global bir marka olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren Forza, ulusal pazarlara zengin ürün portföyüyle hizmet vermektedir. Bu faaliyetini en yakın zamanda uluslararası pazarda da gerçekleştirecektir.
Forza Cam kurulduğu günden bugüne kadar, çalışmış olduğu sektörlerde ki eksikleri ve ihtiyaçları çok yakından takip etmiş ve bu açıkları elinden geldiğince gidermeye çalışmıştır.
Forza CAM şuan Bursa'da yaklaşık 15 makinalık parkuru ile özellikle mobilya sektöründe ki bütün ihtiyaçları ve aranan özellikleri karşılamaya çalışıp, müşterilerine en hızlı ve kaliteli ürünleri teslim etmektedir.
Forza Cam teknolojiyi çok yakından takip eden, sektörü ile alakalı her türlü yeniliği bünyesine dahil etmeye çalışmış, etmeye devam eden ve devam edecek sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Forza CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.