Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Camları
Beyaz Eşya Camları

Beyaz eşya camı, genellikle buzdolap camı, fırın camı, mikrodalga fırın camı, çamaşır makinesi camı, bulaşık makinesi camı gibi ev aletlerinde kullanılan özel bir cam türünü ifade eder. Beyaz eşyaların tasarımında ve üretiminde kullanılan camın belirli özelliklere sahip olması önemlidir.

Su Jeti Cam - Mermer - Seramik - Sac Kesimi Water JET
Su Jeti Cam - Mermer - Seramik - Sac Kesimi Water JET

WATER JET Su jeti kesimi, mermer, seramik ve sac gibi malzemelerin işlenmesinde önemli bir endüstriyel süreçtir. Bu işlemler genellikle hassas ve doğru kesimler gerektirir.

TEMPERLİ CAM BALKON CAMLARI
TEMPERLİ CAM BALKON CAMLARI

Temperli cam balkon camları, modern yapıların vazgeçilmez unsurlarından biridir. Estetik görünümü, dayanıklılığı ve güvenliği ile tercih edilen bu cam türü, birçok avantaja sahiptir.

CNC Yüzey Kanal (Lasem Ayna)
CNC Yüzey Kanal (Lasem Ayna)

ForzaCAM'da son teknoloji cnc makineler ile cam ve aynalara yüzey işleme işlemi uygulanmaktadır. ​En çok tercih edilen işlemlerden birisi olan baklava desenli kanal açma işlemidir. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır. Şekilli Kanal ve Düz Kanallı Ayna.

CNC Ayna Cam Rodaj Bizote
CNC Ayna Cam Rodaj Bizote

Rodaj, Cam yahut ayna kenarlarının 90° yahut 45° eğimlerle perdahlanması işlemine düz rodaj, yay biçimde perdahlanması işlemine de balıksırtı yahut C rodaj adı verilir. Rodaj, balıksırtı rodaj, bizoteli ayna, cnc delik.. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

CNC Ayna Cam Kesim(Şekilli Ayna)
CNC Ayna Cam Kesim(Şekilli Ayna)

ForzaCAM'da, Cam ve aynanın ilk serüveni büyük plakalardan dilenen ölçüye veya şekilde kesim işlemiyle başlar. ForzaCAM'da kesim işlemi eski usülde ki elde kesim yerine güncel teknoloji ile kesim hatlarında yapılır. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

Cam ve Ayna Kumlama
Cam ve Ayna Kumlama

Cam kumlama, yüksek basınçta kumların cam yüzeyine çarpması sonucu aşındırılması işlemidir. Bu işlem ile cama matlık kazandırılarak, şekilli, logolu, özel desenli görüntüler ortaya çıkarılması sağlanmaktadır. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

Dekoratif Cam ve Ayna
Dekoratif Cam ve Ayna

Dekoratif Cam ve Ayna hizmetimizde yüzlerce desenli cam ayna(baklava ayna, tuğla ayna vb.) İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

FASON TEMPERLİ CAM HİZMETİ
FASON TEMPERLİ CAM HİZMETİ

Günümüzde inşaat sektöründeki hızlı gelişim ve estetik beklentiler, temperli cam üretiminde fason hizmetleri önemli hale getirmiştir. Bu makalede, fason temperli cam üretimi sağlayan firmaların sunduğu avantajları ve işin inceliklerini keşfedeceksiniz.

Cam Ofis ve Ofis Bölme Sistemleri
Cam Ofis ve Ofis Bölme Sistemleri

Cam ofis hazırlama ve cam bölme konusunda deneyimli uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Temperli Cam ve Uygulamaları ( Cam Balkon )
Temperli Cam ve Uygulamaları ( Cam Balkon )

Temperli Cam:Kırıldığı zaman büyük parçalar halinde değil küçük taneli buz parçacıkları görünümü veren kısmi kırıklar halinde dağılırlar. Dağılan bu parçaların yekpare şekilde kırılan düz camlara nispeten daha az yaralama riski oluşturmaları beklenir. İnegöl de ki fabrikamızın İnegöl - Bursa - İstanbul ve çevre illere sevkiyatımız vardır.

Forza CAM'a hoş geldiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.